Potřebujete poradit se svým stravováním, chcete se dozvědět něco o zdravé výživě, změnit svou hmotnost za pomoci odborníka, jste těhotná či kojící maminka nebo trpíte např. potravinovou alergií, problémy se zažíváním, některou z civilizačních chorob a nevíte si rady s jídelníčkem?

V žádném případě zde nejde o prodej přípravků, po kterých „zaručeně zhubnete" nebo něco podobného, ale o odborně prováděné služby. V našem zájmu je zaměření se na kompletní změnu životního stylu a díky tomu je možné dosáhnout trvale udržitelných výsledků.

Ať už se chcete zaměřit na redukci váhy, nabírání svalové hmoty, nebo se udržovat v kondici a být zdraví, vždy jsou naše služby poskytovány s ohledem na vaše dosavadní stravovací návyky, individuální chutě, časové a finanční možnosti, potravinové alergie a další faktory, aby vám nová cesta vyhovovala a cítili jste se pohodlně a bez jakýchkoli velkých omezení.

Jídelníček na míru

Jídelníček na míru vychází z naměřených hodnot speciální váhy. Komplexní individuální výživový plán zohledňuje údaje získané při vstupní konzultaci: váš zdravotní stav, denní režim, charakter povolání, míra stresu, fyzická a psychická kondice, individuální stravovací potřeby (alergie, stravovací preference, chutě) a jiné. Jídelníček obsahuje široký výběr potravin, libovolných kombinací a různých variant chutí, které konzumujete vždy v přesném množství v jednotlivých porcích během dne. Výběr potravin a složení jednotlivých porcí jsou sestaveny tak, aby byly zastoupeny všechny důležité živiny, vitamíny, minerály, stopové prvky a vláknina. Součástí výživového plánu jsou výživová a doplňková doporučení včetně pitného režimu a pohybových aktivit.

Úprava stávajícího jídelníčku
Nechcete jíst podle přesně rozepsaného jídelníčku, ale vyhovují vám vaše stravovací návyky? Doneste rozepsaný vlastní jídelníček nebo si sepište osobní soupis potravin, které konzumujete, a my vám jen poupravíme a vysvětlíme, co je vhodné či nevhodné pro váš zdravotní stav a cestu dosažení vysněných cílů. Navrhneme zdravější varianty nevhodných potravin nebo snížíme jejich konzumované množství.

Stravování pro těhotné a kojící
V těhotenství by měla žena zohledňovat zdravý přísun živin nejen pro sebe, ale i pro plod, který je v neustálém vývinu. Strava je v tomto období velice důležitý faktor, neboť plod přímo ovlivňuje. Vyvážená a pravidelná strava spojená s kvalitním a pestrým výběrem potravin je základem úspěšného vývinu plodu dítěte i správný přísun živin pro maminku.

Dětská výživa

Našim cílem je naučit děti, aby se nepřejídaly, nebo naopak nehladověly. Vyvážená a pravidelná výživa dětí spojená s kvalitním a pestrým výběrem potravin je základem úspěšného vývinu vašich dětí.

Prevence civilizačních chorob
Civilizační choroby je souhrnný název nemocí, na jejichž vzniku se podílí neovlivnitelné faktory, jako jsou rodinná zátěž nebo pohlaví, a faktory ovlivnitelné, které jsou způsobené moderním životním stylem. Mezi ně patří nadměrná konzumace vysoce kalorických potravin, nedostatek pohybu, nekvalitní spánek, stres, alkohol, kouření a v neposlední řadě i znečištěné životní prostředí. Tyto příčiny způsobují nahromadění volných radikálů, které urychlují rozvoj mnoha nemocí.