O mně

Mé jméno je Michaela Pospíšilová a působím jako poradce pro výživu, osobní trenér a instruktor skupinových lekcí.

Zdravému životnímu stylu a fitness se věnuji již od roku 2005. Začínala jsem aerobikem a posilovnou. Jelikož jsem nechtěla trávit spoustu času přípravou kolem toho, než si zabalím, než se dopravím do posilovny, sprcha, cesta zpět, tak jsem se rozhodla pro cvičení v domácím prostředí a, abych ještě víc ušetřila čas, tak mě to dovedlo, až k intervalovému tréninku, který nejen zkrátí čas strávený cvičením, ale zároveň přináší báječné výsledky. A abych podpořila své snažení o pěknou postavu, vyzkoušela jsem spostu různých alternativních směrů či diet, až jsem dospěla k nízkosacharidovému stravování a přerušovanému půstu, díky kterému jsem schopná zvládat i několik tréninků za den, věnovat se klientům a zároveň pracovat na jejich stravovacích programech. Koho by zajímalo více nízkosacharidové keto stylu stravování, můžete nahlédnout do PDF zde >>>>>
a kdo by si chtěl přijít vyzkoušet intervalový trénink na vlastní kůži, tak si může přijít zacvičit  na mnou vedenou hodinu, buď do Letňan nebo do Klecan. Více info v sekci služby.

Vždy mě bavilo vaření a proto jsem si vybrala střední hotelovou školu jako základ, který mi nyní pomáhá při vymýšlení speciálních receptů pro vás.

Po deseti letech jsem se rozhodla svoje koníčky promítnout do profesního života a věnovat se výživě a cvičení profesionálně. Absolvovala jsem kurz výživového poradenství akreditovaný MŠMT a další specializované semináře, abych vám pomohla cestou změny životního stylu k lepší psychické i fyzické kondici, vytoužené postavě nebo pomohla se speciálními dietami.

instruktor fitness

Core

Těhotné

Uložit

Uložit